Рамки, рами, рамочки

Багетна майстерня «Рамка» виробляє рами з дерева, пластикові рамки, металеві рамки. Рами, представлені в нашій багетній майстерні, відрізняються високою якістю матеріалів, різноманіттям форм і стилістичних напрямків. Ними можна прикрасити не тільки інтер'єри будинків, але також оформляти ресторани, кафе, бари, нічні клуби, установи.

рамки для картин рамки для картин

В наші рами ми підіберемо для вас наявні у нас репродукції, фотографії, полотна-принти, дзеркала різних відтінків, тоновані в масі скла (що є передовими технологіями у виробництві дзеркал, таке дзеркало в рамі буде чудово виглядати).

Рами для картин

Рами для картин представлені у нас в великому асортименті, як з дерева, так і з пластику, в класичному, а також стилі модерн. У нас є рами з перламутровим покриттям, та покриттям «хамелеон».

Дерев'яні рами для картин виготовляються з багета італійського, іспанського та українського виробництва, з дуба ясеня, вільхи, черешні. Також ми пропонуємо дерев'яні рами овальних та круглих форм власного виробництва.

Рами для дзеркал

Наші рами для дзеркал, мають широкий спектр використання завдяки різноманітності матеріалів з ​​яких виготовлені багети. Наприклад - для дзеркал у ванних кімнатах, душових саунах і приміщеннях з підвищеною вологістю ми пропонуємо використовувати рами з пластика.


                  

(044) 221-77-75 (068) 876-63-43 (063) 233-68-88