Багетна майстерня "Рамка"

Багетна майстерня "Рамка" спеціалізується на наданні послуг з оздоблення рамами вишивок, батиків, полотен, принтів, гобеленів, а також живопису.

Рами мають набагато більший спектр використання, ніж може здатися на перший погляд. Глибокі рами - кіоти застосовуються не тільки для ікон, а і для різноманітних об'ємних предметів. Ми обрамляли в рами такі предмети як футбольні м'ячі, не кажучи вже про рапіри, шаблі, боксерські рукавички...

Багетна майстерня Багетна майстерня

Рами з багету італійського виробництва, завдяки різноманітним формам і конфігурації дозволяють задовільнити будь-який, навіть самий вимогливий смак. Наші рами прикрашають музеї, посольства, консульські представництва, представництва авіакомпаній, приватні будинки та офіси.

У нашій багетній майстерні рами виготовляються з дерев'яних, пластикових, металічних багетів. Рами, запропоновані нашою багетною майстернею, відрізняються високою якістю, як самих багетів, так і виконанням робіт.

Багетна майстерня Багетна майстерня

В багетній майстерні "Рамка" при оформленні індивідуальних замовлень безкоштовно надаються послуги з підбору, дизайну, а також розробки конструкцій і нестандартних виробів.

Ми виготовляемо рами на високоточному італійському обладнанні. В нашій багетній майстерні, рами виготовляються з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, вимог та побажань.


                  

(044) 221-77-75 (068) 876-63-43 (063) 233-68-88